Nasza oferta

Sprzedaż nowych mieszkań

quisque, lorem, tortor

Nasze biuro nieruchomości oferuje atrakcyjne mieszkania, lokale firmowe i komercyjne, apartamenty oraz działki na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Profesjonalna obsługa sprzedaży i zakupu nowej nieruchomości gwarantowana przez agentów nieruchomości, posiadających ogromne doświadczenie. Lepszych cen nieruchomości w Toruniu i okolicach nie zaoferuje wam żadne inne biuro! Do waszej dyspozycji oddajemy nowoczesne mieszkania, mieszczące się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Nowomiejskiego w Toruniu, ale także - dla wolących ciszę i spokój - działki, lokale mieszkalne na obrzeżach Torunia.

  • Najwyższy standard w przystępnych cenach
  • Mieszkania, lokale firmowe, apartamenty gotowe do użytku natychmiast po podpisaniu umowy
  • Szeroka baza lokalizacji. Dostosuj miejsce do swoich indywidualnych potrzeb!
  • Minimum formalności

Sprzedaż i kupno domów

Znajdziemy dom w spokojnej dzielnicy

Chcesz kupić lub sprzedać dom w Toruniu lub w okolicach? Nie wiesz jaka lokalizacja byłaby dla Ciebie perfekcyjna? Skorzystaj oferty naszego biura nieruchomości, która zawiera szeroką bazę domów na sprzedaż. Nasze biuro nieruchomości ofuerje wyjątkowe domy na sprzedaż nie tylko w Toruniu, ale także na obrzeżach. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, jak i kupna nieruchomości. Przyjdź do nas, a wspólnie przeanalizujemy Twoje możliwości finansowe i znajdziemy dla Ciebie dom z idealną lokalizacją!

W naszej ofercie znajdują się domy idealne do zamieszkania przez młode małżeństwo, ale także wielodzietną rodzinę. Z naszym biurem nieruchomości nie musisz się obawiać o okolicę. Proponujemy nieruchomości w spokojnych dzielnicach, otoczone przez przyjaźnie nastawione sąsiedztwo.

Nasi doświadczeni agenci nieruchomości pomagają Klientom w sprzedaży zalegającej nieruchomości. Fachowo wycenimy Twój dom i sprawimy, że proces sprzedaży przebiegnie sprawnie i przyjemnie.


Home staging

Przygotujemy Twoją nieruchomość na sprzedaż

Chcesz sprzedać albo wynająć swój dom lub mieszkanie, ale nie wiesz jak właściwie się do tego zabrać? Nie mogłeś lepiej trafić. Przyjdź do naszego biura nieruchomości, gdzie nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy zrobią wszystko, aby w odpowiedni sposób przygotować Twoją nieruchomość pod sprzedaż, za przystępną cenę. Dostosujemy wnętrze do wymagań potencjalnych klientów, a następnie wykorzystując doświadczenie związane z technikami marketingu sprawimy, że Twoja nieruchomość szybko zyska pokaźne zainteresowanie na rynku.

Przy pracach porządkowych, korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości. Koszty zależą od konkretnej posiadłości. Zachęcamy do zaproszenia naszego agenta do miejsca, które jest przeznaczone na sprzedaż. Wspólnie dokonamy analizy i wycenimy koszty koniecznych udoskonaleń.