Jak działamy?

Ponad 10 lat doświadczenia


Nasze biuro nieruchomości zostało założone w 2006 roku, dzięki determinacji i pasji Jana Kowalskiego i Anny Nowak. Początkowo działaliśmy jako 2 osobowa grupa pośredników w sprzedaży nieruchomości w Toruniu. Cztery lata później mieliśmy już 12 stałych pracowników, a z każdym dniem nasze biuro dąży do kolejnych etapów rozwoju.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani agenci nieruchomości, posiadający licencję pośredników. Działają przez 7 dni w tygodniu w taki sposób, aby każde zlecenie zostało zrealizowane w najlepszy możliwy sposób. Ponadto, zatrudniamy specjalistów od marketingu, którzy tworzą dla naszych Klientów oferty sprzedaży nieruchomości, zgodnie ze znajomością zasad, panujących na rynku.

Klient jest dla nas najważniejszy

Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie


Nasze biuro nieruchomości powstało z misją poszukiwania najwygodniejszych, najlepiej dostosowanych do klienta nieruchomości. Nie ma dla nas znaczenia, czy poszukujecie Państwo maleńkiej kawalerki, czy nowoczesnego apartamentowca w centrum miasta. Każde zlecenie obsługujemy w taki sposób, jak byśmy tego wymagali od firmy, do której udalibyśmy się po pomoc. Chcemy budować trwałe relacje z Klientami, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Tysiące kontrahentów znalazło dzięki nam wymarzone mieszkanie, dom lub sprzedało korzystnie zalegającą nieruchomość. Dołącz do nich już dziś!

Wychodzimy poza Toruń

Stawiamy na ciągły rozwój


Kiedy w 2006 roku otwieraliśmy nasze biuro nieruchomości, działaliśmy jedynie na terenie Torunia. Przez 11 lat rozwinęliśmy działalność na okoliczne miejscowości takie jak: - Solec Kujawski, - Ciechocinek, - Włocławek, - Bydgoszcz, - Inowrocław, i wiele innych. Nowe lokalizacje to dla nas nowe wyzwania, ale także więcej możliwości dla Klientów, którzy mogą znaleźć dla siebie idealną lokalizację dzięki szerokiej bazie naszego biura nieruchomości.